GAR TARNSFER

Hizmet Bilgisi

GAR TRANSFER HİZMETİ

Demirhan Turizm olarak tüm Gar Transfer hizmetinizi kaliteli ve ekonomik olarak sizlere sunuyoruz.

Siz nereye gitmek istediğinizi belirtin ve size özel sunabileceğimiz hizmetlerimiz ile size geri dönüş yapalım. Formumuzu doldururken tam olarak belirttiğiniz takdirde size en uygun transfer hizmetini seçebilirsiniz.

Demirhan Turizm web sayfasından , http://www.gartransfer.com.tr adresinden  yada 0850 290 1 427   nolu telefon ile    bize ulaşabilirsiniz. Her kullandığınız transfer hizmeti ile puanlar kazanabilir bu puanlarınız ile gelecek transfer hizmetinizi ücretsiz yapabilirsiniz. Ankara Gar, AŞTİ yada Esenboğa Hava Alanı’ndan dilediğiniz yere   transfer hizmetleriniz Demirhan Turizm deneyimi ile ekonomik konforlu ve güvenilir.

NEDEN GAR TRANSFER?

Gar Transfer hizmetimiz ile en ekonomik şekilde transfer hizmeti yapmanız mümkün.Siz seyahat planlarınızı yaparken transfer planlarınızı biz yapalım.

Yalnız yada toplu olarak yaptığınız yolculuklarınızda Ankara içi tüm ulaşımınızı en ekonomik ve kaliteli hizmeti ile Demirhan Turizm‘den alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinden gelirseniz gelin Ankara’ya vardığınızda Ankara içi tüm gezilerinizi trafik sorunu ve zaman kaybı yaşamadan yapabilirsiniz.

İş yada gezi seyahatlerinizi en konforlu ve ekonomik bir şekilde yapmanız için Demirhan Turizm Gar Transfer hizmetinden siz de yararlanın.

Hizmetimizden faydalanmak için formu eksiksiz doldurun hemen geri dönüş sağlayalım.

İLGİLİ HİZMETLER

Uçak Bileit Satış ve Rezervasyon , Shuttle Hizmeti ve Vip Transfer hizmetlerimiz için de sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

 


İlgili Hizmetler