SHUTTLE HİZMETLERİ

Hizmet Bilgisi

SHUTTLE HİZMETLERİ

Demirhan Turizm Shuttle Hizmeti ile Ankara içinde Ankara Gar, AŞTİ yada Esenboğa Havalanına ulaşım artık çok daha kolay ve konforlu.

Kendinizi özel hissedeceğiniz size özel tahsis edilmiş şoför ve aracınız ile şehir içi ulaşımınızı güven ve konfor içinde yapabileceksiniz.Ayrıca grup olarak gerçekleştirdiğiniz seyahatleriniz içinde kişi sayısına göre seçebileceğiniz özel araçlarımız ile hizmet alabilirsiniz.

NASIL HİZMET ALABİLİRİM?

İş yada tatil seyahatleriniz için geleceğiniz Ankara’da shuttle Hizmetimizden yararlanmak için web sayfamızdan yada +90(312) 34 34 000 nolu telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Lütfen formu hemen doldurup bize ulaştırın size geri dönüş yapalım.

NEDEN SHUTTLE HİZMETİ

Ankara şehir içi trafik karmaşasından, adres bulmak ile ilgili tüm sıkıntılarınızdan kurtulmak için Shuttle Hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca turisttik gezileriniz yada iş seyahatlerinizde şehir içi ulaşımınızı dert etmeyin sizde bu konforun tadını çıkarın.

İster Esenboğa Havaalanı, ister AŞTİ, isterseniz AnkaraGar’ından istediğiniz yere yada istediğiniz yerden  kişi sayısına göre seçebileceğiniz araçlarımız ve özel şoför ile konforlu, güvenilir ve ekonomik ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara içinde yapacağınız tüm ulaşımınız için Demirhan Turizm Shuttle Hizmeti deneyimi ve kalitesiyle size hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

Araç seçerken ;Özel bebek koltuğu, evcil hayvanlarınız için özel seçenekler, ağır yükleriniz için eklemeler yapabilir bu sayede size en uygun aracı seçebilirsiniz.


İlgili Hizmetler