OPERASYONEL ve FİLO KİRALAMA

Hizmet Bilgisi

OPERASYONEL KİRALAMA NEDİR?

Operasyonel kiralama, şirketlerin öz sermaye kullanmaksızın; amortisman, nakit yönetimi, bakım, onarım vb. işletim maliyetleriyle birlikte hırsızlık, zarar görme gibi maddi kayıp risklerini de üstlenecek profesyonel şirketlerce araç filo ihtiyaçlarının uygun koşullarda ve uzun dönemde karşılanmasıdır.

FİLO KİRALAMA NEDİR?

Filo kiralama, en basit haliyle, belirli bir süre, kilometre ve aylık ödeme kapsamında şirketinize araç kullanımı sağladığımız avantajlı bir finansal üründür. Günümüzde büyük veya küçük tüm işletmelerin satış, pazarlama ve lojistik gibi fonksiyonları için binek araçlara ihtiyacı var.

NEDEN DEMİRHAN TURİZM ?

Günümüzde büyük şirketler ve kurumlar çok sayıda araç almak yerine kiralama hizmeti almaktadır. Operasyonel ve Filo Kiralama ile maliyetleri düşürmekle kalmayıp zamandan tasarruf etmektedirler.

Satın alınan araçların bakımı, sigortası ve yıpranma payı gibi maliyetlerden kurtuldukları gibi tüm bu işleri yaparken görevlendirdikleri personelin çalışma zamanından kayıp yaşamamaktadırlar.

Demirhan Turizm olarak biz Operasyonel ve Filo Kiralama hizmeti sunarken tüm bu sorumlulukları üstümüze alıyor şirket ve kurumlarımızı ekstra masraf ve zaman kaybından kurtarıyoruz.

NASIL KİRALAMA YAPABİLİRİZ?

Operasyonel ve Filo Kiralama hizmetimizden faydalanmak araçlarımız ve fiyatlarımız ile ilgili bilgi almak için bize web sayfamızdan ve +90(312) 34 34 000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Size en uygun ve ekonomik şartları birlikte belirleyip çalışmalarınıza çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.


İlgili Hizmetler